| ÐÿÅ a întrebat:

Heii.
Va dau funda, tot ce vreti laughing, dar ajutati-ma sa regasesc o melodie. Am auzit-o la televizor parca. Era o melodie in care dansa o fetita gen dans contemporan, dansa precum o papusica.
Vocea cantaretei semana foarte mult cu a Rihannei. Cam atat stiu dsespre videoclip, iar melodia imi placea foarte mult, dar versuri ceva nu mai retin.
Va rog ajutati-ma :O

Răspuns Câştigător
| Sheriarty a răspuns:

Sia - Chandelier?

4 răspunsuri:
| ÐÿÅ explică:

Va multumesc mult :*!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Poate e Sia-Chandelier, vocea ei semana cu cea Rihannei

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca e Sia-Chandelier. Daca e, uite videoclipul aici http://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM

Fundita? :)