| iLorii a întrebat:

Heii :*.Voi ascultati Nane? Daca da, care este melodia voastra preferata? Sau un Top.

7 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Mie imi plac 2 love struck

Nane - Mi`e dor
Nane - Glume

| Dumnezău a răspuns:

Nu,e un rapper din clasa joasa, de canal, a genului.Nu la fel de penal ca cei de la Okapi, insa tot grupul SUDHOP e de jale.Serbezi,serbezi rau, mai ales "bijuteria coroanei", Nane asta.

| MrAngelus a răspuns:

Da, ascult si cred ca e unul dintre cei mai buni rapperi la ora actuala. Imi place ca e de partea underground-ului. Cel mai mult imi place Definitia unui mixtape, pe 2 ar veni Nu le pasa, iar pe 3 Plec.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu. E oribil. Prefer Parazitii

| crissyyo a răspuns:

Imi place la nebunie "Ca o stea"

| rafaell a răspuns:

Nane-bodega de la colt

| Andrrrrrra a răspuns:

Poveste de seara :d.