| RloveR a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Am un concurs de muzica usoara, un concurs mare la care m-am inscris. Problema este ca trebuie sa fie piese doar in romana. vreau, daca puteti, sa-mi spuneti cateva melodii cu care as putea sa concurez. Vreau sa fie foarte saritoare. ceva gen rock.house sau din astea dar sa fie in romana! Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

AM mai gasit cevahee hee laughing
Dj Project - Doua anotimpuri

DJ Project - Esti tot ce am

Dj Project - Inca o noapte

DJ Project feat. Giulia - Nu

DJ Project - Regrete

4 răspunsuri:
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

In romana nu se prea canta acum numai hip-hop`ul :*

Ellie White - Nu te mai caut
http://www.youtube.com/watch?v=1mqiMdF0fLc&feature=relmfu

e putin trista dar...merge zic eu

ROA - Ne place

Sistem vs. Deepcentral - In urma ta

Sper sa iti palca acestea si succes la concurs si sa castigi :*

| missm0rphine a răspuns:

Dya - stai

| Dolly_2615 a răspuns:

Trebuie sa-ti pui vocea in valoare. incearca laura stoica are o voce foarte frumoasa si melodiile ei ii scot vocea in evidenta. sau vita de vie. cargo. compact... ce ai z ice de melodii mai vechi de care lumea sa-si aminteasca cu drag:d

| Vladutzz_8171 a răspuns:

Pei te-as sfatui sa folosesti muzica gen Puya sau Fara-zahar sau nu stiu happy