| StrumfLala a întrebat:

Va place Skrillex?
Ce mix va place cel mai mult de la ei? happy

19 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mie imi plac cateva melodii de la el.
Cel mai mult imi place
http://www.youtube.com/watch?v=7A-aYZl7JhU

| DreamAutopsy a răspuns:

Dubstepul e muzică? urăsc zgomotele alea numite "dubstep". E o nebunie, toți retardații ascultă dubstep pentru că e la moda. Sincer prefer să ascult mixerul decât dubstep.

| Cristianne a răspuns:

Pot face același sunet trăgând apa la wc.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Un rahat de trei lei.

| Wøodenpints a răspuns:

Skrillex cântă un jeg. Se aude de parcă şi-ar trage-o doi sau mai mulţi roboţi.

| StrumfLala explică (pentru Wøodenpints):

Mai bine nu mai comenteziwinking

| Wøodenpints a răspuns (pentru StrumfLala):

De ce să nu mai comentez? Ai întrebat dacă ne place. Ţi-am spus părerea mea. Data viitoare când pui o întrebare, menţionează şi că aştepţi doar răspunsuri pozitive despre ce-ţi place ţie, iar cei ce au o părere proastă despre ce ai întrebat tu, să se abţină, că nu eştiîn stare să accepţi şi alte păreri faţă de ce pe care le ai tu deja în minte.

| StrumfLala explică (pentru Wøodenpints):

Eu am intrebat ce melodii va plac de la ei. happy Deci, era cu subinteles.

| Wøodenpints a răspuns (pentru StrumfLala):

StrumfLala intreaba:
Heiii!

Va place Skrillex?

Nu am dreptul să răspund că nu-mi place?

| StrumfLala explică (pentru Wøodenpints):

Ba da dar. Puteai spune doar : Nu, o urasc sau altcevawinking

| Wøodenpints a răspuns (pentru StrumfLala):

Păi şi eu ce-am zis? I-am descris puţin muzica. Dacă se poate numi muzică ce face el...

| StrumfLala explică (pentru Wøodenpints):

Ok. Nu vreau sa ma cert

| Wøodenpints a răspuns (pentru StrumfLala):

Da cine se ceartă? M-am luat de tine cumva? Eu sunt doar unul din cei care are o părere extrem de proastă despre skrillex şi tot ce face el.

| StrumfLala explică (pentru Wøodenpints):

Bine.

| LucaTeofil a răspuns (pentru Wøodenpints):

Intoarcete la manele ca nu ai ce cauta la dubstep

| Wøodenpints a răspuns (pentru LucaTeofil):

Manele Tu ai dat măcar un click pe profilul meu să vezi ce muzică ascult eu? Pe lângă metal, dubstepul e şaormă.

| 98Enigma a răspuns:

Ma bucur sa vad ca numai mie nu-mi place dubstepul big grin

| Norvegianul a răspuns:

Skrillex e un el, dupa cate stiu eu. Imi place cat de cat, dar nu prea poate fi numit dubstep ce face el, e un fel de muzica electronica ce aduce un pic a dubstep. Imi plac cateva melodii, First of year cel mai mult.