| seby8873 a întrebat:

Hello 2 all. ce credeti despre noul pusti justin bieber, va place cum canta, am auzit ca vrea sa devina urmatorul Usher, justin fiind gasit pe youtube de catre Usher si acum lucreaza pentru el.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am o parere foarte buna despre acest baietel love strucklove struck
Cu toate ca este atat de micut are o voce minunatalove struck Danseaza foarte bine happy Si dupaparerea mea are toate sansele sa ajunga o vedeta foarte cunoscutawinking

8 răspunsuri:
| hrdcore a răspuns:

V-a putea ajunge ca Usher dar nu stiu ce se v-a intampla cand i se schimba vocea

| l0rre a răspuns:

Deci. justin este o foarte simpatic, este si frumos, si danseaza.Canta super.deci are toate sansele sa devina chiar mai sus decat usher:X

| Mwhahahaa a răspuns:

UuUUiii... e foarte dragut:X

| Tera a răspuns:

Personaj nu imi place de el dar am multe colege carora le place. Intredevar ca sa ajunga ca Usher trebuie sa mai creasca. Dar personal cred ca nu va ajunge ca el. Dar fiecare cu parerile lui, acum tr doar sa asteptam sa vedem ce o sa se mai intample.

| Bishop a răspuns:

Da, chiar imi place cum canta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare dragut si e destul de talentat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin este extraordinar!
este un dulce!
are o voce extraordinara!

| мαria a răspuns:

Idem mumoasa :X:X