| raul_9144 a întrebat:

Hello! Cine va place mai mult Britney Spears sau Avril Lavigne? Stiu ca nu canta acelasi gen dar daca ar fi comparate care var placea mai mult? Mie Britney Spears ca sunt cel mai mare fan al ei din toate timpurile dar vreau si parerea voastra.Deci: Britney Spears sau Avril Lavigne?

17 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Avril Lavigne. Clar laughing

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Britney Spears [sper sa-si revina de tothee hee]
si sa vina cu melodii cat mai bune love struck

| LuS[z] a răspuns:

Britney

| LNK a răspuns:

Britney Spears love struck

| Shinen a răspuns:

Sigur ca Avril Lavigne logic.

| Bteen a răspuns:

Cu siguranta Avril Lavigne, dar sunt cam suparat ca nu a mai scos nimic nou.

| anuska a răspuns:

Avril

| farsa a răspuns:

Pai Brit are o voce excelenta si Avril e Unik ...deci Avrilbig grin

| madalina97_7115 a răspuns:

Ambelelove struck

| LucianaM a răspuns:

Avril Lavigne asta era foarte logic:X:X:X:X:X :]. Sunt inebunita si ii stresez pe aia din cls de la mine cu Avril:X:X:X:X:X blushing. Uni imi spun ca-s obsedata no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril Lavigne :X :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@burcea600 stai linistit. A scos acum o piesa: alice in wonderland, si in iunie scoate noul album.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney Spears, am fost si mereu voi ramane un fan al ei care o va aprecia chiar a avut si momente de cumpene in viata, oricum se stie ca viata de vedeta e foarte riscanta din toate punctele de vedere...Mereu va ramane printesa muzicii pop! http://wallpapers.britneyspearswallpapers.com/......per-05.jpg

| Ivanna a răspuns:

Mie îmi plac amândouă. Sunt drăguţe şi frumoase:].

| anonimx a răspuns:

Britney Spears imi place mai mult happy

| burit a răspuns:

Britney Spears love struck