| criss27sweet a întrebat:

Hello! Cn e fan SELENA GOMEZ, sa-mi trimita un mesaj, sau orice, ceva, dc vrea IDul ei! este100% cel adevarat!

Răspuns Câştigător
| yoAmalia a răspuns:

Hey! Vr id ei pentru ca e cute si imi place foarte mult cum arata! Canta bine.Melodia mea preferata este ''Tell me something i don't know.Sunt o fana a ei! Daca doresti sa ma contactezi uite id meu:little.magik

6 răspunsuri:
| Andreea_8014 a răspuns:

Seerios?!?!
Si de unde ai facut rost de el?
batting eyelashes
Oare caand o sa intelegeti ca "vedetele" gen:Miley, Selena, Demi.etc.
Nu o sa-si faca public niciodata id-ul?!
Crezi ca pe ele le cheama Kristine laughing)

| GabiGabrielle a răspuns:

Da sigur ai id-ul ei it wasn't meit wasn't meit wasn't me! In plus nu stiu de ced mai canta si aia ca toti cei apruti in muzicva asa din ceata la 14-16 ani! Ma rog, chiar nu-s fan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc, ea este cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o si as vrea neaparat sa vina in Romania sau sa o pot contacta prin telefon sau MESS da asta e imposibil.PLS! daca aveti o posibilitate sa aflati numar de telefon sau id de Mess spuneti-mi va rog. Id de Mess:andy_stelistu99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place! am auzit ca e cu concertele in europabig grin

| FrAtZiCa1 a răspuns:

Uite cateva.nu cred ca sunt adevarate dar eu ti le dau. unul cred ca e adevarat dar e mai vechi...ca am vazut pe youtube sh cu webcam:selena. gomezpop... selenagomezandthescene :)))) selenamarie. 1992 selenasweety86 sellybear-x@hotmail.co.uk seledemi92thebest@english.com cam atat ultimu l-am vazut pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=eROZKeyrOs8 sh inca unu pe un blog la un fan din america. sper si eu sa fie adevarat.mie mi-a dat acc dar trebuie sa stau toata ziua pe mess:))))) in fn bye