| Clumsiii ™ a întrebat:

Hello people big hug as avea o intrebare si va rooog mult poate ati putea sa imi raspundeti...Trupa turca maNga( locul 2 la Eurovision) are un chitarist (cel cu parul mai lung, negru). Ati putea sa imi ziceti cum il cheama? Si poate ceva informatii despre el? Va multumesc din suflet- tipu' ala e incredibil de frumoos :X:X:X

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ce pot sa iti spun este ca, daca ti-as spune eu nu ai intelege prea multe(sincer, nu prea stiu despre cine ma intrebi)dar mai simplu ar fi sa cauti pe internet si ai intelege mult mai multe.de ex. incearca siteul www.wikipedia.ro sau altceva...Stiu ca nu ti-am fost prea mult de ajutor dar...

| Fvn a răspuns:

Iamur Sarăghiu

| vivalavida a răspuns:

Turc huh? nu stiu si nici nu ma intereseaza si nici nu as vrea sa aflu vreo data