| AnaigroeG a întrebat:

Hello TPU :)! Ce credeti despre melodia "Love the way you lie"?

http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Este un featuring reusit. Este de fapt melodia lui Eminem pe care a scris-o gandindu-se la relatia agresiva pe care a avut-o cu iubita lui, Kim. Atat lui Eminem, cat si Rihannei (care a avut o relatie problematica cu Chris Brown) li se potrivesc de minune nu doar versurile, ci si videoclipul. Jos palaria pentru melodie!

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Fac o pereche buna si rihanna canta super si emniem la fel se inteleg perfect

| Nimic special a răspuns:

Pur si simplu o ador:X >big grin

| Daisy_5316 a răspuns:

Salut, melodia e foarte reusitawinking Imi place cum canta Rihanna la inceput big grin e o alegere buna.

| Tofity a răspuns:

Daa o stiu si imi place!love struck

| →Ðeny :x← a răspuns:

Melodia e frumoasa love struck. Cel mai mult imi place refrenul melodieiwinking

| Tequilaaaaa a răspuns:

Este superba.