| AngelInTheNight_6349 a întrebat:

Hello TPU Ma ajutati si pe mine prima oara La multi Anii tuturor si sa va zic. Aseara m-am uitat la ProTV acolo la revelionu ala si a catata Animal x melodia cu N-am crezut da o alta varianta adica mai dif de unde as putea sa o iau si a mai cantat la inceput o mel cum se numea? A si daca ati putea sa imi dati linkuri de ce vam zis mai sus cu acele video care le cantat la ProTv.Ms

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te acum pe Pro tv, emisiunea este in reluare, a inceput la orele 16, 00. La multi ani!