| AliceAliGabiAcr a întrebat:

Hello TPU, pe 10 aprilie trupa Bucovina va tine un concert la Bacau iar biletul e 15 lei, ideea e ca nu stiu de unde pot lua bilete. Ma puteti ajuta? Dau fundoi!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi la ce sala se tine spectacolul si mergi acolo si intreaba.Nu am gasit nimic relevant pe Google.

| QchiuQ a răspuns:

Poti sa-l cumperi de la intrare sau de la cine organizeaza evenimentul. Distractie placuta! \m/

| tche a răspuns:

S-ar putea sa il poti lua doar de la intare. Anul trecut prin februarie venisera in Bucuresti si tot asa, nu pusesera bilete in vanzare decat in ziua concertului. Daca evenimentul are pagina pe facebook, incearca sa intrebi acolo.