| LanoDeljek a întrebat:

Hello TPU, Sunt curios sa gasesc un site de unde pot downloanda muzica pentru gradinita, cantece pentru copii, orice indiciu e bine venit, am cautat si in mare parte nu prea am gasit big grin

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

De downloadat chiar nu stiu, dar pe Youtube sunt tone de cantece pentru copii. (Si sunt si anumite site-uri si aplicatii care te lasa sa downloadezi de pe Youtube, dar shhh, sa nu spui la nimeni ca ti-am zis happy )