| smutza a întrebat:

HELLOOOOOOO! Am inceput o saptamana nouaaa, asa ca hai sa o condimentam cu multe hituri' cu talent', caterinca si party-uri! In seara asta vb despre: Ce scuze folosesti cand intarzai la o intalnire?!:D. 0768683642 e nr la care asteptam dedicatiile si preferintele voastre muzicale, ascultilumeata id-ul nostru de mess! Click to listen http://82.79.122.196:8000/listen.pls! Enjoy!

1 răspuns:
| ilonusa_9670 a răspuns:

E foarte deasa scuza:scuza-ma iubito,nu ti-am spus,dar aveam laringita acum o saptamana. Eiii, bine mi sa agravat laringita, vocea mea s-a lasat.Noroc de bunica:ea mi-a dat:lapte cu miere si ou.rolling on the floor.si iata ca laringita a fugitlaughing>sau...