| MyLifeIsAmazing a întrebat:

Help-me! as vrea sa i-au de pe yutube un link dar nu gasesc unde sti yutubu s-a schimbat mult si nu gasesc oricum melodia se numeste "little house- Amanda"

6 răspunsuri:
| annie_9752 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DjGOEU94sHc.Asta e link-ul ce melodia cu versuri cu tot. Sper ca ti-am fost de ajutor.Link-ul il gasesti sus, unde scrii numele unui site atunci cand vrei sa intrii pe el. O zi buna!

| buburuza_9741 a răspuns:

Annie tie iti e lene sa cauti sau ce?laughing Observi ca e acelasi link si ca desigur l-ai luat de la minelaughing? Acum ea o sa primeasca sigur fundita

| annie_9752 a răspuns:

Buburuza, nu imi e lene sa caut, dar cand eu am intrat raspunsul tau, desi il publicasesi, nu era inca postat si nu aveam de unde sa stiu ca ai raspuns. L-am luat singura, nu as copia de la altcineva ceva atat de simplu.Si daca e acelasi link inseamna ca e si cel corect. Iar fundita nu e scopul meu atunci cand ajut pe cineva printr-un raspuns.Deci,te rog frumos! Am si eu demnitatea mea!