| adiTzaa19 a întrebat:

Help TPU! Sunt inscris la un spectacol in care trebuie sa dansez..eu nu am mai dansat pana acum, deci sunt total pe dinafara. trebuie sa invat urgent o coregrafie, in cel putin o luna sa stiu dansul perfect cap-coada exact aceleasi miscari! Dansul e asta:
https://www.youtube.com/watch?v=GUU3-zsc228
ce pot face sa il invat si sa imi iasa bine? m-am uitat o saptamana intreaga la el, am incercat sa repet, dar nu pot :((
dau funda :(

1 răspuns:
| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a răspuns:

I-at un prieten cu tine ca sa invatati impreuna dar in fata unei oglinzi.Eu asa am facut iar in 2 sap am invatat un dans de antrenament pentru un concurs pe judet impreuna cu inca 5 prieteni.