| smileysmiley a întrebat:

Hey! Ajutati`ma si pe mine va rog...
Nu stiu cat de explicita pot sa fiu dar incerc :d
Mai de mult, cand eram mai mica, acum putini ani buni [5-6 presupun] era o melodie care se difuza pe atunci pe Atomic... si o iubeam mult
Din cate imi aduc aminte din video. o canta un biaat, sau o trupa dar de baieti oricum in care erau undeva intr-un loc mai intunecat, un fel de salon si erau si cateva asistente sexy pe acolo, parca si o secventa cu sange dar din melodie sincer numai stiu nimic, doar videoul imi mai trece prin minte, secvente din el de fapt thinking
Va rog stiti vreun video cu o melodie asemanatoare?
P. S. Melodia trebuie sa fie in romana big grin

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

O trupa de baieti, loc mai intunecat, avand in vedere ca nu stii prea multe despre melodie si videoclip, am zis ca poate este Akcent - Poveste de Viata http://www.youtube.com/watch?v=byB_FFDO0yg
Mai da detalii poate pot sa te ajut sa gasesti melodia, orice detaliu este de folos.

| Dannyjj a răspuns:

Mai da detalii, ce iti amintesti din videoclip, absolut orice.

| Cineva! a răspuns:

Nu sunt sigura ca e asta :))) : http://www.youtube.com/watch?v=7EgqntYLB4E

| smileysmiley explică:

Pana acum nu esti niciuna... sad
Nu`mi suna cunoscut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZK0bK-Eh3nA
Oare:-?