| Insurgent a întrebat:

Hey! Am cautat pe youtube de ma doare capu cantece de alea trupei ultimul tren(din caransebes) dar nu am gasit decat un cantec pentru miei...si nu gasesc melodiile care trebuiecryingma puteti ajuta va roog mult, imi place enorm trupa aia, desi e foarte greu sa gasesc ceva despre ea din moment ce inca nu este cunoscuta sh de abia au inceput, daca gasiti vreo melodie.va rog mult de tot da'timio, sh apropo trebuie sa specific faptul ca trupa este din caransebes, deci daca stiti ceva despre ei sau de unde pot lua vreo mel va rog sa'mi ziceti

funda sh mersi mult de tot, sh funda:d

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.incearca pe faceboock. Ultimul Tren.sunt si acolo 2 piese happy!

| ultimultren a răspuns:

Buna suna la tel. 0726737646 si vei primi Cd cu inregistrarea de la serbari gratuit.Sorin.Ultimul tren.