| GabiGabrielle a întrebat:

Hey am nevoie de ajutor...deci am cont pe miss bimbo si de ieri nu imi mai arata hainele. Da dc nu le mai arata ca am o gramada de haine? Plzz Help me.

Răspuns Câştigător
| BeYoU a răspuns:

Pai intra si u pe alt browser adica intra pe internet explorer, mozzila, sau google chrome ar trebui sa mearga! app si eu am cont pe miss bimbo adauga-ma:user :oanadivina
si daca iti place missbimbo ar trebui sa-ti placa si ladypopular.ro e gen missbimbo e chiar mai super! in orice caz daca iti faci cont si pe lady popular adauga-ma si acolo user-ul e acelasi
Pwp

1 răspuns:
| costy_7995 a răspuns:

Imi dai si mie id tau sau til dau eu pea l meu costyorga