| Eminem2012 a întrebat:

Hey...Am o intrebare care ma framantastraight faceDe ce cand, cant toti imi zic ca, cant fain[cand, cand pe melodii si cateodata fara ele] si atunci cand ma inregistrez[cantand sau nu pe negativ] suna penibil x_x x(sad...plss helppuppy dog eyes fundaaaaaahappy

Răspuns Câştigător
| SunshiiiinexD a răspuns:

Stiu asa m'i se spune si mie... poate mai tarziu o sa iti faci o cariera din asta happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde poate chiar canti frumos si ti se pare tie ca, canti frumos. S-au s-ar putea sa canti penibil ( fara suparare) si prietenii tai sa spuna ca, canti frumos doar din politete.
Ar fii bine sa ceri parerea cuiva sincer si nu care sa te minta. Sau cel mai bine inregistreaza-te de mai multe ori si posteaza pe TPU si iti pot spune sincer.
Insa, daca majoritatea spun ca tu canti fain si la unele se aude penibil inseamna ca sunt note si semitonuri si tonuri pe care nu le poti canta insa se poate indrepta cu mult efort, s-au poate ti se potriveste doar un gen de muzica potrivit glasului tau cu tonuri, note si seminoturi specifice pentru vocea ta nu pentru a te forta. happy
Sper ca te-am ajutat!winking