| Alle1394 a întrebat:

Hey! am o intrebare legata fe cum as putea deveni cantareata si apoi de a ma lansa in america credeti ca puteti sa ma ajutati? va rog eu am inceput sa cant de la 7ani si am mers la anumite chiesti legate de tari de exemplu la ziua francofona la care a trebuit sa cant sau la ziua nationala americi care scoala noastra a organizat un spectacol si am cantat, dar sa recunos pt mine nu e suficient vreau din tot sufletul sa arat lumi ce pot si sa pot merge in america e visul meu de cand eram o pitica mica si chiar imi doresc cu toata inima sa imi indeplinesc visul de a merge in america si sa devin o vedeta. crede-ti ca ati putea sa imi propuneti cate ceva pe ici colo cu ce as putea sa fac? va multumesc

Răspuns Câştigător
| HeyTuHey a răspuns:

Stiu cum e si te inteleg perfect. Si eu vreau acelasi lucru. Pai eu te-as sfătui sa mergi la un concurs (next star, românii au talent, sau cv de genu'). Poate ti se pare ciudat, dar e posibil sa castigi, si vei fi invitată sa canti si la alte concerte, si chiar daca nu vei castiga, vei avea ocazia sa canti. Si cu timpul, crede-ma ca daca iti doresti si mai participi la cv, o sa reuseste.

1 răspuns:
| RenatoDanteKocsis a răspuns:

Te-as putea ajuta eu, adauga facebook-ul meu si vorbim acolo! (Renato D. Kocsis)