| monaemona14 a întrebat:

Hey.am si eu o intrebare...as vrea sa stiu de ce Ronnie Radke a ajuns la puscarie pentru ca am auzit mii de variante si nu stiu care e cea corecta straight face happy big grin

1 răspuns:
| SnakeTheChaos a răspuns:

Deci eu iti pot spune toata poveste(sunt fan Ronnie!)El a intrat la inchisoare in urma unui conflic din care a iesit vinovat pentru ca a folosit o arma sau ceva gen si un pusti de 18 ani a murit, l-au bagat totusi la inchisoare deoarece el a primit o restrictie in urma conflictului prin care nu avea voie sa paraseasca nu stiu sigur Las Vegasu sau ceva gen, dar a facut-o.Si dupa toata tarasenia asta a ajuns la inchisoare in 2007 sau 2008 (nu mai stiu sigur anii). Cert e ca a iesit din inchisoare in anul 2010 pe 12 Decembrie.Deci a fost la inchisoare nu mai e.