| sisi_3548 a întrebat:

Hey:*Am si eu o intrebare si daca nu stiti nu raspundeti va rog.
Stiti vreo melodie cu "poveste(versurile)"despre ea, a intalnit un baiatlove strucknumai ca a aflat ca e din alt oras si nu a facut nici-o miscare sa il cucereasca si locuiesc departe etc...cv de genu nu neaparat exact asahee hee
orce gen(pls nu manele)
prefer engleza dar si in romanawinking

Mersi love struck

3 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Hmm...cineva s-a indragostit pe aici! Nu stiu nici o piesa, dar mi-am permis sa-ti raspund pentru ca vroiam a-ti spune ca nu ai nevoie de o piesa pentru a-i spune ce simti! Daca nu e prea mare distanta, dragostea ar trebui sa eclipseze aceasta mica problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan Banica Jr. - Poveste...Proconsul - Scrisoare... Directia5&Paula Seling - Langa tine