| rafaelos99 a întrebat:

Hey! Am un concurs la scoala intitulat,, Sadovenienii au talent" (scoala se numeste Mihail Sadoveanu ) si eu asa vrea sa cant ceva dar nu stiu ce. Am voce de tenor, am 12 ani, si, va rog, nu criticati ca sunt prea mic sau de astea.

4 răspunsuri:
| metalheart a răspuns:

Salut! e super ca vrei sa participi la acest concurs. daca ai voce de tenor poti alege o melodie de-a lui Vlad Mirita. orice melodie ai alege, sa fie una care sa-ti placa si sa ti se potriveasca, sa nu-ti forteze vocea, s-o canti lejer. multa bafta!

| rafaelos99 explică (pentru metalheart):

As vrea daca vrei sa imi zici o melodie in engleza big grin. Ca de etapa 1 am trecut, dar de etapa 2 vreau sa trec cu cv in engleza big grin

| KittyEyes a răspuns:

Salut! Si eu participat la concurs laughing tu esti Rafael Ghiunghius, nu? Ai cantat fain.