| イリーナ a întrebat:

Hey...Am vazut acum 2 luni(cred) un videoclip(kpop)si nu stiu nici cum se cheama nici cine o canta.Imi amintesc doar videoclipul; despre ce era vorba,deci daca cunoasteti,va rog sa ma ajutati!
-era vorba despre un baiat care mergea la facultate si arata ca un tocilar,cu ochelari si haine urate.
-la facultatea asta,ii placea de o fata dar ea il respinsese
-seara,el se transforma complet:arata suuper cool si extraordinara:
-intamplarea a facut ca el sa se duca intr-un club ca si fata de la faculate de care ii placea
-aia s-a indragostit de el(dar nu stia ca este aceeasi persoana cu cea de la facultate)
-urmatoarele zile ea il asteptase in club dar nu mai aparuse
-iar la scoala(cam acum se termina)el tot asa a vrut sa vorbeasca cu ea dar ea l-a ignorat gandindu-se la cel din club
-pana la urma ea si-a dat seama ca erau o singura persoana din gestul lui:
-ca si in club, cand a plecat a salutat (cu spatele)cu 2 degete ridicate de-asupra capului.
Sper ca ati inteles, deci FUNDA pentru cine imi spune cine o canta

Răspuns Câştigător
| zuzyy a răspuns:

Heyy imi place mult melodia desi e veche, sigur e vorba de Big Bang-LAST Farewell (http://www.youtube.com/watch?v=PQ3gphHww1Q&feature=related)

1 răspuns:
| 2NE1cl a răspuns:

Big bang -last farewell