| selena_1309 a întrebat:

Hey auzi azi la radio o melodie cantata de o fata si zicea ceva love is freaky nu stiu dar nu e aia freaky like me pls ziceti-mi si mie cred ca melodia aia e vecheee cu love is freaky dau funda pls si nu este fraky like me este veche si nu canta niciun baiat si zicea boy love is freaky sau love's freaky sau for freaky nu stiu nici eu cum sa va spun da ori cum e veche

3 răspunsuri:
| Skip3 a răspuns:

Madcon ft Amyra - Freaky like me... la asta cred ca te referi

| mkiii a răspuns:

Heii uite melodia : http://www.youtube.com/watch?v=JNjO0Busqog&feature=player_embedded am cautat'o si eu de 1 saptamana pana am gasit'o intr'un film

| mkiii a răspuns:

Brick&Lace - love is wicked