| Fallen Angel a întrebat:

Hey, Buna. Eu nu am o gluma sau ceva cu care sa va pacalesc, dar am gasit azi o melodie si imi place foarte mult. Vreau sa stiu parerea voastra despre ea. Sper sa va placa: http://www.youtube.com/watch?v=B22se1WpLXc
Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| louis3 a răspuns:

De asta ce zici?:)) http://www.youtube.com/watch?v=-pOLfb5D7eA

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fallen Angel explică:

Este o melodie mai veche, formatia este din anii 90. Dar imi plac melodiile lor. Sunt toate frumoase. Am vrut sa va arat si voua una dintre ele.

| Fallen Angel explică:

Multumesc pentru melodie, ady. E foarte draguta. Si da, Marlboro, Aqua-doctor Jones este mult mai cautata. Dar de ce? Doarece a fost difuzata si la TV, are videoclip, o stiu multi oameni dar aceasta nu are videoclip si nu se poate difuza pe posturile de televiziune. Concluzia: Nu prea are cum sa se faca cunoscuta. De asta nu prea are ascultatori big grin. Mie imi plac toate melodiile lor, sincer. Sunt o formatie foarte buna pentru mine, imi place vocea ei, nu am comentarii la adresa lor. Nu trebuia sa se desfiinetze formatia crying Cantau atat de binee. In fine, nu e treaba mea. Deci multumesc inca odata pentru ca sunteti draguti si ca treceti si pe aici big grin. Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o melodie gingasa, se pare ca esti o fire tipica genului meu... o fire enigmatika!