| yssa a întrebat:

Hey buna. Imi spuneti si mie niste melodii taribig grin?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreutssaaTha a răspuns:

Puya v. i. p, unde va in balcani, sus pe bar, change, anda adam, ana lesko, alexandra si crash.big grin
terog da-mi fundita ca nu am nici una doar daca vrei ))

| Mike66Danger a răspuns:

Mie imi plac, in general, mai toate melodiile lui Lady GaGa si Beyonce. Sunt in voga si melodiile lui Puya si Dan Balan. Mie mai imi plac si unele piese ale lui Cascada si Miley Cyrus. Imi place in special o melodie : Paloma Faith - Upside Down.
Daca mai vrei niste sfaturi, adresa mea de mess e mihai_h2o06
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce gen preferi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun artisti:justin biber, 50cent, akon, shakira...cauti muzica cu ei pe youtube, manana es para sempre, cat de luna:wine up,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puia

| nero_6460 a răspuns:

Chris Brown - run it
Edward Maya feat. Vika Jigulina - this is my life
Desaparecidos - follow you
Deepcentral - in love
Jay Ko feat. Anya - one
Nick Kamarera feat. Phelipe - reason for love