| Anonim_6928 a întrebat:

Hey... Buna TPU.

As vrea sa va intreb cevabatting eyelashes

Nu inteleg videoclipul a lui Dan balan - Justify Sex sad

Poate ati inteles careva, va rog explicati`mi. Dau fundita :**

3 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Poi el vrea sa le omoare pe alea dar cand leo vz leo violat dupa aia leo omorat
Este prea de tot videoclipul...

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Singurul video clip pe care l-am vazut la Justify Sex este in fapt un fake pentru ca imaginea este luata de la Chika Bomb.
http://www.youtube.com/watch?v=jWxnI8-5LEg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DaH8VN8g3fQ&feature=related
Poate ca muzica bate pe ritm asemanator si a fost usor pentru cineva sa faca acest videoclip. Am inteles ca inca VIDEO_oficial nu s-a facut la aceasta melodie.
Oricum ma gandesc ca in general videoclipul pentru Chica Bomb este explicit/

| onlytiff a răspuns:

Fetele vorbeau la inceput despre faptul ca si-au inselat iubitii.se distrau pe tema asta. el a auzit si probabil s-a razbunat. Cel putin asta inteleg eubig grin