| D0zzz a întrebat:

Hey! Cat de buna este calitatea unei chitare electrice Harley Benton? Adica, este tipul de chitara, ale carei corzi bazaie dupa cateva saptamani/luni de utilizare?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cumpără un Fender sau Ibanez şi nu o să regreţi!

| Woodenpints91 a răspuns:

Harley Benton nu prea merge mână în mână cu calitatea. Am două jucării de la HB şi un amplificator, şi nu-s deloc mulţumit de ele.
Mai ales amp-ul a început să sune oribil exact după 1 an, după ce i s-a terminat garanţia.
Nu recomand nimănui HB. Găseşti ceva mult mai bun şi durabil în banii ăia.