| SussieLex a întrebat:

Hey! cati de aici ascultati justin bieber?

doar asa de curiozitate?thinking

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Toate fetele fara pic de materie cenusie in cap ce inca viseaza uitandu'se la perna loc imprimata cu fata sobolanului pe ea ca intr-o buna zi le va cere de neveste:|
Bietii copii frustrati
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com
Daca se mai resimte cineva, si inca mai stie ce este muzica buna.respectul de sine si d ece nu...resptectul fata de cei 900.000 carev au dat dislike la Baby intrati pe liku' de mai sus;)

34 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Pai ce, n am alta treaba?

| ady1997 a răspuns:

Eu ascult sunt fana:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici : http://ascultamuzica.net/

| Anax13 a răspuns:

Biber e cel mai idiot, retard om caine de pe terra aaaaaaaa scuze jignesc caini...