| EmonicaLaura a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de melodia Take a Bow-Rihanna?
funditahappy

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Imi place foarte mult :X este o melodie cu un mesaj puternic.Gen tipa a fost mintita de iubitu ei si ea s-a saturat sa mai fie mintita si inselata si spune "GATA ...pana aici a fost, e prea tarziu acum sa-ti ceri iertare.nu mai cred inca o data in vrajelile tale :X"
Super tare piesa :X

3 răspunsuri:
| Heart2014 a răspuns:

Mie imi place foarte mult melodia si desi a aparut de ceva vreme eu nu m-am saturat sa o ascult. in definitiv, sunt fan rihanna si imi plac aproape toate melodiile ei. dar tu? ce parere ai despre melodie?happy

| EmonicaLaura explică:

Hey! Si eu apreciez melodia foarte mult :X. Mesajul este unul foarte bun, uneori mi se potriveste. Sincer, imi place la nebunie.Multumesc pentru raspunsurile voastre.Imi este cam greu sa aleg cui sa ii dau funditabig grin

| xAl3xUuTzZu a răspuns:

Sunt baiat si o apreciez mult pe Rihanna...Melodia este splendida folarte frumoasa