| Oanny a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de melodie? Eu pur si simplu o ador:X:X o cant in fiecare zi:)) http://www.youtube.com/watch?v=8f3rohcDV2A [si nu sunt fan jonas:P]

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Bleah.

| Nicoleta a răspuns:

Nici eu nu sunt fan, insa elodia e foarte frumoasa.TOTUSI,
mie mi se pare plagiat.
http://www.youtube.com/watch?v=20v6XxS9NBs
Asemanarea e chiar evidenta.Asculta cu atentie si iti vei da seama.

| Anileda a răspuns:

E draguta

| Bianca_4346 a răspuns:

Cat de tare elove struckNici eu nu sunt fan jonaslaughingpur si simplu e foarte frumoasahappy

| Bianca_4346 a răspuns:

Nicoleta are dreptate.imi suna foarte cunoscuta dar nu imi puteam aduce aminte cum se numea cea cu care semana.laughing

| positivity a răspuns:

O ador :X

E chiar tare melodia :X

Nici eu nu sunt fana Jonaslaughing

Da melodia asta ii tare :X

| Juliebelle a răspuns:

Pot sa ma declar fan jonas, sh pot spune de asemenea ca aceasta melodie e superba. De cand am auzit-o la camp rock 2, mi se pare superba, si nu numai asta, sh celelalte din film

| Nimeni_4628 a răspuns:

Asa e.Nicoleta are dreptate.
Melodia e frumoasa, insa e copiata.