| Black_Deea_1998 a întrebat:

Hey!winking ce parere aveti despre byou din trupa screw? dar despre ceilalti membri?[mai ales kazuki]

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

N-am ascultat jrock de muuuultă vreme, de când m-am dat pe rock normal. Daar, îmi aduc aminte cu drag de perioada aia. Şi trebuie să recunosc ca jrock-ul e destul de greu de digerat. Ori îţi place, ori nu, am observat asta în atâta timp de când ştiu de existenţa lui la multe persoane.
Totuşi, cu toate că n-am mai ascultat de mult, pe Kazuki nu-l uit veci. Era preferatul meu din trupă. Asdfghjkl! *_*

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Habar n-aveam cine-s ăştia, si am căutat pe youtube.
Asiatici penibili. Nimic interesant.
Am dat la câteva melodii, dar sună oribil. N-aş asculta aşa ceva.

| Didyshor29 a răspuns:

Din Screw, preferatul meu este Rui :3 mereu a fost si mereu va fi laughing))