| aleahimk a întrebat:

Hey, cine asculta rap? Care sunt rapperii vostrii preferati?

Răspuns Câştigător
| OmuFoarfeca a răspuns:

Cedry2k,Chimie,Afo,Infinitu,Bocaseca,Nimeni Altu', Parazitii, Wu-Tang Clan

8 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Nu prea ascult rap, mai ales îsta românesc care e de tot rahatul.
Obișnuiesc să-l ascult pe Tupac și Eminem, dar varianta de dinainte de 2005

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Tupac si Eminem... https://www.youtube.com/watch?v=aj-dZEIh_UA Iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii de la Facem Records.

| HardCore7750 a răspuns:

Nane, Eminem si Facem records
O zi buna

| fearlessss a răspuns:

Cedry2k,Dragonu,Sisu,Chimie,Sectiunea Salajan(Robert Drg, Pistol, Dinte)

| Qunii a răspuns:

Eminem,2Pac, Nane.

| xTeodoraa a răspuns:

Nane

| Konrad_Kătălina_1999 a răspuns:

Eminem,Nane,Spike,Snoop Dogg, B.U.G Mafia, Kenye West