| IulianaLuli a întrebat:

Hey, cum se cheama a doua melodie de la noua reclama peugeot?:d.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| informatiiutile0 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uKcEUavbf7U

de ce nu cauti dupa lyrics?
scrii in google de exemplu, IN GHILIMELE (cand adaugi ghilimele ti se da search exact numai in ordinea aceea a cuvintelor)

3 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Rihanna - Disturbia?

| IulianaLuli explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=OrTyD7rjBpw...Black Eyed Peas-just can't enough asta e ce'a de a doua melodie.

| mirunamiru_1141 a răspuns:

Dar melodia aia cu oh baby baby cum se cheama? cine o canta? cea de dinaintea celei cu paparamericano?