| Mya15 a întrebat:

Hey big hug ! In videoclipul Rihanna feat. Eminem - Love the way you lie apare si Megan Fox... scenele cu ea fac parte dintr`un film ? Daca da, va rog spuneti-mi si mie numele filmului batting eyelashes. Tnx :* !

6 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Nu, nu fac parte dintr-un film.Scenele au fost facute special pentru videoclip.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu nu sunt scene dintr-un film dar ea o interpreteaza pe sotia lui Eminem iar tipul din "Lost" il interpreteaza chiar pe Eminem. Funda?

| Andrada_5061 a răspuns:

Melodia Rihannei si a lui Eminem e destinata din cate stiu eu pentru Videoclip si daca va fi un film va fi anuntat...asa credwinking

>big grin

| Dove a răspuns:

Dai funda lu giully el a spus tot ce trebuia sa stii.

| Andru1996 a răspuns:

Daca esti rapperitza te salut si eu asc numa rap cel mai tare e eminem nu din cate stiu acele scene au fost filmate intr'un studio de film dar nu face parte din niciunulbig grinwinkingtongue

| lya18 a răspuns:

Salut
videoclipul nu e dintr-un film. l-a facut special pentru melodie, iar din incasarea banilor a donat unui centru de femei maltratate