| mika99 a întrebat:

Hey, daca nu aveti ce face, aruncati un ochi si-o ureche pe canalul meu de youtube, www.youtube.com/alexxxa91 si spuneti-mi niste pareri.v-as fi tare recunoscatoare! multumesc mult!

4 răspunsuri:
| iVortex a răspuns:

Parerea mea e ca esti o panarama tongue

| mika99 explică:

Pawno, te-am jignit cu ceva si nu mi-am dat seama?

| iVortex a răspuns (pentru mika99):

Pai din cate stiu, site-ul acesta este pentru a pune intrebari, nu de a face reclamawinking

| mika99 explică (pentru iVortex):

Era o intrebare, aveam nevoie de niste pareri. nu se considera reclama din moment ce nu am niciun beneficiu in urma postarii. daca tu considerai ca e o intrebare/ reclama nelalocul ei, puteai s-o raportezi, nu sa ma jignesti. uneori stau si ma intreb... unii oameni pe ce lume traiesc? pana si cei din jungla sunt mai educati...