| Asdfmoviefan a întrebat:

Hey everyone!
CUM downloadez muzica de pe noul youtube? sad Inainte sa se schimbe, avem downloadat programul YoutubeToMp3 si de fiecare data cand vroiam sa imi downloadez o melodie, sub videoclipurile de pe youtube era un buton pe care scria "Download". Acum? Mai exista aceasta functie pentru youtube?
Youtube converter nu ma lasa tot timpul sa imi iau muzica. Deci ce fac?
Mutumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Evilo a răspuns:

Cauta pe google DvD soft video free youtube MP3 convertor, eu downloadez tot ce vreau cu ala.