| ZiZix a întrebat:

Hey, imi place foarte mult Miyavi...cine are informatii despre el si ma poate ajuta? Sau cel putin un site de unde pot gasi. Aaa, si cine stie un site de unde pot downloada melodii de ale lui?

Multumesc anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Pentru Andreeabig grin... Miyavi e baiat (si inca unul mare casatorit care are si o fetita)nu-i nimic (mai greseste omul)big grinnu stiam ca avem fani Miyavi pe TPU (e chiar tare)e un tip foarte talentat, plus ca japonezii sunt kawaiiiihappypreferatul meu e Gackt (nu ii dai varsta pe care o are)si mai e si Hyde-kun de la L´arc en ciel"(absolut extraordinari)

2 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna!
Uite ceva despre ea :
http://www.starmania.ro/star/miyavi_jmik.html
iar melodiile ei le poti gasi pe fisierul.meu