| Mysteriouss a întrebat:

Hey! Nu imi place Justin Biber ( eu ii spun Justin biberon ) Dar nu asta e ideea ci ca melodia Baby a fost penala adica am ras de ea mereu o auzeam pentru ca atunci cand ii aud vocea aia asa de naspa dar ma rog acum are o piesa Boyfriend versurile sunt ok dar vocea. ma rog e mult mai bine ca cea din " baby baby baby..." deci intrebarea e care piesa va place mai mult ca versuri?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Nu am ascultat in viata mea o piesa de la Justin Bieber cap coada. Cele pe care le-ai mentionat tu le mai auzeam pe la colege si iti zic cu mana pe inima ca in afara de o voce de gaina nu mai auzi nimic. Sunt aceleasi versuri care vorbesc despre o iubire relativa de 3 zile si 1.5 ore. Nimic izbitor, nimic care sa te faca sa chibzuiesti 3 minute. Pentru mine sunt pe aceeasi lungime de unda.

| Mysteriouss explică (pentru Mangustă):

Multumesc pentru un raspuns sincer!

| Gabitzzza a răspuns (pentru Mangustă):

Hai sa nu fim chiar asa de rai. Nu noi ne alegem vocea, intr-adevar te bufneste putin rasul la piesa aia dar era si el in crestere si hai sa ne amintim ca toti baietii de varsta lui sufera multe modificari intre ele aflandu-se si vocea. Acum nu mai e chiar asa de penibil asculta-i ultima melodie

| Mangustă a răspuns (pentru Gabitzzza):

Majoritatea cataretilor/trupelor pleaca cu ceva mediocru, ajung la apogeu, iar in cel mai rau caz, la final devin comerciale. La el e diferit: a plecat comercial, a ajuns la apogeul popularitatii dar tot cu o voce de prepubertar, iar acum incearca sa treaca de acel statiu de mediocru si tot comercial ramane.

| Gabitzzza a răspuns (pentru Mangustă):

Asa e

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

A stat cineva să-i asculte versurile? straight face