| euRock a întrebat:

Hey, pentru voi care mai sunteti la ora asta on. Bai, nu credeti ca trebuie schimbat ceva in tara asta? Ma rog. de asta se plange toata lumea. Hai voi, care inca mai ascultati Rock, sa facem un club al nostru. o comunitate... Facebook, nu stiu... cvea. nu vreti?

19 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Hai să ne punem cu toții o stea în frunte, că ascultăm rock. Crede-mă, un gen de muzică nu-ți dă sânge albastru. Sunt atâția rockeri cretini care merită omorâți cu pietre și oameni pe care-i apreciez și care ascultă alt gen de muzică. Și având în vedere că e a n-șpe mia întrebare de genul pe care o văd, îți spun un călduros "F*ck off" happy

| Polaris a răspuns:

E o idee de că.cat.

| Reny a răspuns:

Finally un om mai evoluat care nu asculta toate porcariile gen "Vara nu dorm". Ar fi excelent daca am putea face o comunitate doar cu rockeri happy Poate o sa ia exemplu ceva cocalari, dar slabe sanse laughing
Anyway, good job happy

| alexH a răspuns:

Ma bag si eu. happy

| Indestructible a răspuns:

Nope.
Sunt pe cont propriu.

| MetalForever a răspuns:

Ce fel de rock asculti? ia id-u meu si vb acolo.Chiar am nevoie sa vorbesc cu un metalist.

The_Hacker2819@yahoo.com

| MetalForever a răspuns:

Fa-ti tu singur ce sa zic...du-te intr-un club de rock/metal si intreaba acolo...am impresia ca tu iti cauti prieteni..nopei succes.n-ai sa gassesti aici cauta in cealalta gauradevil

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Ai dreptate laughing)

| Dumnezău a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Si acum m-a fost sters raspunsul.Mai,mai,da' ce se mai ofuscheaza popandaii!

| ArinaWolf a răspuns:

Eu sunt pentru in totalitate XD \m/

| yoanaluvade2 a răspuns:

Este o idee minunata, mai ales ca acum tara este un dezastru! Toti sunt indreptate sper furt. Sunt oamnei rai, care nu ne conduc corect si nu stiu sa pretuiasca bogatia si frumusetea tarii noastre. Pacat! Foarte pacat! Daca noi, elevii trebuie sa citeasca ca tara sa aiba o cultura si sa facem ceva cu tara asta! Sa fie mai buna si din punct de vedere al populatiei si din punct de vedere al monumetelor, muzeelor si partilor educative! Vreau o tara ca afara!
Si da! Eu ascult Rock! Forever! guns n roses, red hot chili peppers, AC/DC, Metallica si toate celelate FOrever!

| CautNume a răspuns (pentru yoanaluvade2):

"Metalica"? straight face

| Reny a răspuns (pentru CautNume):

Dude, se scrie "Metallica" happy

| CautNume a răspuns (pentru Reny):

Eu stiu cum se scrie.Nu vezi ca era un comentariu la raspunsul lui yoanaluvade2 si am scris Metallica gresit in ghilimele pentru ca asa a facut ea?!

| TeoPT a răspuns (pentru yoanaluvade2):

În reply-ul tău către Woodenpints, menționezi că fiecare face ce vrea, deși în primul tău răspuns susții că ești dezamăgită de faptul că fiecare face ce vrea. Nu crezi că te cam contrazici singură? De cum s-a găsit cineva să se ia de tine, brusc, ai renunțat la toate principiile tale. Pentru asta ești un om de cea mai joasă speță. Ca să nu mai vorbesc despre faptul că rock-ul n-are nici o legătură cu cititul, monumentele, muzeele și bogăția tării. Dar neah, te las să visezi că ești de viță nobilă doar pentru că asculți niște trupe arhicunoscute.

| yoanaluvade2 a răspuns:

De ce?!?!? Ce are?!?
Sa stii ca daca doresc sa se schimbe tara nu inseamna ca nu am voie sa ascult rock! Da?!
Fiecare face ce vrea! Si nu imi spui tu mie ce sa fac! Daca eu vreau sa ascult rock ascult! Nu e treaba ta! In plus nu iti permiti sa ma faci tu pe mine ''fiinta inutila''. Nici macar nu ma cunosti!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru yoanaluvade2):

Mai întâi învaţă să scrii corect numele trupelor.

| MetalForever a răspuns (pentru yoanaluvade2):

METALICA? WTF? Are dreptate, esti o fiinta fara rost.

| MetalForever a răspuns (pentru Woodenpints91):

Bine spus bosswinking