| Adelina906 a întrebat:

Hey, stiti cumva cine va reprezenta Romania la eurovision 2013? pe wikipedia scrie ca inna dar cat de frumos canta inna live nu cred ca vom avea vreo sansa macar de locul 3 cum a fost in 2010. voi ce parere aveti? dupa voi cine ar trebui sa concureze? cel mai bun raspunz primeste funda

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Cine va participa afli cu cateva saptamani inainte, la Selectia Nationala.
Nu o mai compara pe Inna cu Paula Seling.
Inna nu canta, doar incearca.
In cel mai urat caz, daca ne reprezinta ea n-avem cum sa luam locuri 3 pentru ca n-are cum sa treaca de semifinala.

7 răspunsuri:
| RobbyPh a răspuns:

Scrie pe youtube INNA live si o sa vezi ce voce misto are. Pana si locuitorii Germaniei, Belgiei mai ales ai Frantei o iubesc si la ei se vinde numai muzica buna. Voi ziceti de Adelle k e nu stiu ce supper dar e o falsa.Canta bine dar la comportament e.praf. Si toata europa o iubeste pe INNA. Ma uitat azi la INNA in concerte pe youtube si vedeam k totii dansau cantau cu INNA. Si am vaz cum concert in Romania si nimeni nu o iubea.Nimeni nu canta cu ea.Noi inlok sa fim mandri ca recunoaste peste tot ca e Romanca si mai ales are o inima mare. A donat ograma de bani dela concerte pentru niste copii cu probleme happy INNA nu e o falsa sau nu stiu cum ii ziceti voi. INNA este o fata minunata si frumoasa si talentata. Orcum dupa ce cititi ce am zis eu multi dintre Romani o sa ma injure sau o sa se ia de scrisul meu sau nsuh gasesc ei pretexte happy Orcum sper sa fie cineva bun care sa ne reprezinte la Eurovisionhappy

| elenushaha a răspuns (pentru RobbyPh):

Si eu vreau inna sau ale stan

| DarkTemptation a răspuns:

Romania nu va castiga eurovisionul atata timp cat nu-si redreseaza economia. ati vazut si in 2011 cum o melodie pur si simplu groaznica a castigat eurovisionul, pe motiv ca azerbaidjan are bani si alte cele. loreen a cantat live groaznic, dar a castigat suedia? a castigat! si vedeti ca suedia sta foarte bine la capitolul economie. in alta ordine de idei, daca ne-ar reprezenta inna, ale stan sau ellie white, dupa cum chiar ele au anuntat in 2012, Romania n-ar avea nimic de pierdut, fiindca, sa fim sinceri, Romania e fruntasa in europa la capitolul muzica [macar la asta laughing] ascultati melodiile alese pana acum sa reprezinte diferite tari din europa la ESC 2013 si mai ganditi-va un pic: sa fie oare 2013 anul victoriei pentru Romania?

| mihaitaLGP a răspuns:

Locul 3?

Probabil daca privesti de jos clasamentul.

| Adelina906 explică (pentru mihaitaLGP):

Da, in 2010 paua seling si ovi au luat locul trei, uita-te mai atent ca ai sa VEZI

| mihaitaLGP a răspuns (pentru Adelina906):

Discutia era despre Inna, "istetule".

| Rucs5 a răspuns:

Se afla cine participa dupa preselectiile nationale... deci nu ai cum sa stii pana atunci.