| Adry05 a întrebat:

Hey! stiti cumva niste melodii de dragoste? sau ceva care sa sugereze ideea ca "te vreau inapoi [dupa o despartire]" gen melodia "alexia ft janoh-te vreau inapoi" nu conteaza daca sunt noi sau vechioh go on cele mai multe si frumoase primesc fundita:X

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Adry05 explică:

Apropo la partea cu despartirile tot melodiilaughing ma gandesc ca se intelege dar totusi am tinut sa precizez

| Adry05 explică:

Pardon jayoh ft alexyabig grin mereu ii gresesc numelelaughinglaughing

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Giulia-Prima Noapte