| spad3r a întrebat:

99, 9 % din copii intre 10-18 ani, ar plange daca lar vedea pe Justin Bieber in varfu' unei cladiri, gata sa se arunce.

Cine face parte din acei 0, 01 % care ar lua PopCorn, un scaun si ar striga :

""-Fa si un BackFlip, nu te tine laughing""?

33 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Hell yeah:>
AIci sunt!
Rock'ul la putereeee\m/
Pardon, ma apuca:))
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Andruza a răspuns:

Ahahahahahaha
Eu nu mă arunc

| geoox550 a răspuns:

Buna asta, buna!laughing

| AikkoxD a răspuns:

Cred ca eu sunt 0, 01 % ala.
"N-ai tupeeeu!"

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Oh, si eu am primit acest mesaj pe messenger si l-am dat mai departe tuturor din lista.In cateva minute deja primeam mesaje cu alte nume, in loc de Justin Bieber...

Continuand sirul lor, incerc si eu:

"99, 9% din copiii intre 10-18 ani ar plange daca ar dea-o pe 100SweetSmile4you in varfu' unei cladiri, gata sa se arunce.
Cine face parte din acei 0, 01% ar lua PopCorn si ar striga:
"-Fa si un BackFlip, nu te tine?"

| alyna a răspuns:

Foarte tare! eu as fi unul dintre eilaughing
rolling on the floor

| GuessWho a răspuns:

Cine?!
Justin biberon?!
laughing)
Arunca. teeerolling on the floor)
Mancate-ar puricii!

| babyblue a răspuns:

Hm...cred ca fac parte din cei 0, 01%. Nu am nimic cu el, dar pur si simplu nu e genul meu.
Pana la urma...fiecare cu gusturile lui.

Good luck.

| Lucaci a răspuns:

Eu nu sunt cu cei de 99, 9% ci cei invers pentru ca daca s-ar arunca toate problemele ar disparea ar fi ce mai frumoasa zii din viata mea

| yoo23 a răspuns:

Eu as fi unul din ei laughing

| AudImagini a răspuns:

Eu as face asta! cu tot dragul!

| EvangelineDS a răspuns:

Cred ca eu as fi singura care n-ar plange
hei dau party daca se arunca justin de pe cladire care vine?laughing

| AnonymuxX a răspuns:

Nu pot sa il sufar pe fraieru ala.nu inteleg dc sunt uni fraieri care il plac. e scund frumos rau nu e pentru ca ce vedeti pe net totul e fake peste tot e machiat logic si melodie aia (celebra),, baby'' e celebra pentru ca acolo canta si ludacris fara el pustiu asta ar fi nimicbig grin

| Ionut4895 a răspuns:

Eu as face parte laughing

| Dia :"> a răspuns:

Me too. Nu`l suport =].

| andrei95 a răspuns:

Vai.convingel sa se arunce si zii cladirea orasul ora, dar cu cateva ore mai devreme sa ma pregatesc de petrecere

| Alleee18 a răspuns:

Eu nu am nimic cu justin bieber asta... dar prea multi copii sunt innebuniti dupa el.deci sincer as fi printre cei 0. 01 % care as admira un spectacol.

P. S. nici eu nu cred ca ar avea tupeu sa o faca:d

| ProjectJackpot a răspuns:

Eu nu fac parte nici din " 0. 01" nici din "99. 9", pentru ca eu nu as lua nici un scaun si sa tip la el sa sara! As privii ca un om normal, indiferent acel moment "senzational"...

| ProjectJackpot a răspuns:

@AngieT, ai dreptate! Din moment ce vorbesti despre un om (indiferent ca e de rau sau de bine ) inseamna ca iti pasa de el.

| ProjectJackpot a răspuns:

@alexandra, moartea unui om este un spectacol? "Desteapta-te romane..."

| mary123 a răspuns:

As fi unul dintre acei oameni care ar lua o sticla de mirinda si niste fistic. pregatiti sa asiste la scandalul ce-o sa iasa intre Pro-Bieber si Anti-Bieber dupa ce ambele parti vor vedea intrebarea asta.

[ This is gonna be funny laughing) ]

| AngieT a răspuns:

Nu e penibil sa postati aceiasi intrebare de 1000 de ori?

| cretucristi a răspuns:

Eu cred ca ar fi invers, 99, 9 sa se arunce si 0, 01 sa nu se aruncebatting eyelashes

| rebecca_9651 a răspuns:

Cine e justin beiber?rolling on the floor

| Eva9610 a răspuns:

Eu! Cred ca ar fi cea mai frumoasa zi din viata mea laughinglove struck

| kiLLeRbusTed a răspuns:

Yo man, as lua popcon un fotoliu un reportofon sh i-as zice sa tipe ca o fata laughing

| Angelo99 a răspuns:

Eu jb e un prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

She`s indecided
She can decide
In justin bieber
Is suck or suck!

Am gasit`o pe net big grin
Si eu vreau sa vad cum JB sare de pe bloc :o.
De fapt sincera sa fiu, chiar n`am nicio treaba cu el
Treaba am cu fanele disperate, care ar planga in cazu` in care el s`ar arunca de pe o cladire,, sau mai rau s`ar arunca si ele
El saracu` canta laughing Bine sau nu, isi face meseria big grin

Piisu happy

| elisarktis a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eu eu. de unde pot lua popcorn? abia astept sa-i zic lu mami sa se intereseze de locuri in primele randuri

| iSkater a răspuns:

Destuli de nemernici aia de la ONN ( onion news ) cauta pe yt : jb nu exista. ce tampit poti sa fi sa crezi asa o mare irosenie de timp?