| VeveLove a întrebat:

Acum cateva seri am ascultat o melodie pe Kiss TV. dar nu mai stiu cum se numeste Rockefeer sau ma rog cv de genu...nu mai stiu. Dar stiu cum era videoclipul:
Era o fata de culoare si cu un baiat stateau pe marginea la un pod(sau cv de genu) si s.au sarutat apoi fata a plecat in NY.baiatul a inceput sa construiasca o masina de zbor. un rucsac. si incepe sa caute materialele si merge cu skatu etc cv de genu si a zburat pana la ea deci sincer vreau neaparat numele la melodie plz Dau funda celui care ma ajutabig grin

Răspuns Câştigător
| DeeDeeRulzz a răspuns:

Far East Movement - Rocketeer

1 răspuns:
| DeeDeeRulzz a răspuns:

Funda?happy