| RockOut4ever a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce stiu sa cate la chitara. In clipul http://www.youtube.com/watch?v=wC52DuvizxA&feature=fvwre l care sunt cele 3 acorduri folosite? sau spuneti-mi macar unul.

1 răspuns:
| sandramaria20 a răspuns:

Eu stiu sa cant la chitara!laughingEi bine inca mai invat ba chiar am si un mic spectacol cant pe scena cu chitaralaughing ei bine nu stiu inca acele acorduri dar daca vrei il intreb eu cumva pe profu si imi spune daca nu primesti un raspuns pana atunci!