| AleX_3918 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi : Ce alegeti dintre Inna si Lady Gaga? Si eplicati si de ce. Eu personal aleg Inna pentru ca e romanca, si are melodii, nu stiu, mai linistite, frumoase decat Lady Gaga. Lady Gaga mi se pare o usuratica. (Parerea mea). Vreau s-o aud si pe a voastra.La cel mai bun raspuns dau FUNDA + VOT. Vreau cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Inna deoarece ca si tine e romanca are melodii foarte populare si frumoase iar eu nu o aleg pe lady gaga deoarece am auzit niste zvonuri despre ea este cam ciudata si numi palce muzica ei si un zvon este ca vrea sa cucereasca lumea si sa ne imbrace in carne de porc...big grin funda?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și Inna nu este ușuratică expunându-și intimitățile pe tapet?
Hai să fim serioase, doar ea a declarat că vine dintr-o țară extrem de săracă. Ea unde a trăit până a ajuns cunoscută? În țara săracă!
O prefer pe Lady Gaga.
Pa, pa.

| Laurretta a răspuns:

Inna chiar dacă când cântă nu se înțelege mai nimicwinking

| MyGuardianAngel a răspuns:

Nu imi place de nici una. Dar ca sa aleg intre talentul lor, as alege Lady Gaga, singurul lucru care imi place la ea e cum canta, canta super fain, nimic de zis in comparatie cu Inna care se mataie la muzica si nici nu intelegi nimic din ea. Ok!hee hee Lady Gaga se poarta ciudat, recunosc si nu imi place caracterul ei, dar despre muzica, imi place la nebunie cum canta, iar Inna ar fi bine sa-si faca alta pasuine, ca nu canta fain deloc, :-p. Asa ca lasati voi Inna si ascultati si voi Just Dance, Monster( love struck ), Alejandro, Thelefone, etc. macar ea canta mai fain decat Inna, mai cu noima.hee hee

| MyGuardianAngel a răspuns:

Scuze, am vrut sa scriu pasiune. Asa se intampla daca scriu repede. tongue

| Deea_3705 a răspuns:

Sincer imi place lady gaga pentru ca ea este mai ciudata si pana la urma nu prea conteaza cum e artista ci melodiile sale:d

| Piikaa a răspuns:

Pai Logic Ca Inna Hello cine naiba o place pe Lady Caca?laughing))))Pe bune acum...ori suntem golani ori numai suntemrolling on the floor)))tongueSi de ce o aleg pe Inna?>1 la manaPentru ca exact e dea noastra 2 la mana e mult mai draguta decat Lady Gaga 3 la mana are melodii mai frumoase decat alejandro mor aicilaughing) si poker face laughing))Asa si bine Inna are vocea aia pitzigaiata da n-are nimic trecem peste astaoh go onlaughingSi atat Am fost foarte sincera acum ca intotdeaunalaughing