| MrDnB a întrebat:

Hey TPU
Am o prietena care stie o melodie la perfectie si cum e cu accentul doar o problema are nu prea "si-a dat drumul la voce" daca intelegeti ce vreau sa zic...Ce poate sa faca ca sa isi dea drumul la voce si sa nu mai fie afoana? Raspunsuri serioase va rog!
Merci,

Răspuns Câştigător
| damy070 a răspuns:

Poate sa mearga la canto, ce inseamna ore intregi de exerciti... daca nu vrea, poate sa faca ea singura, si eu am patit, si dupa catva timp, ore intregi de straduire si ambitie, am reusit sa-mi dau drumul la voce, sper sa.ti fi fost de ajutorwinking