| Laura1074 a întrebat:

Care este trupa voastra preferata si de ce va place asa de mult?

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence, Trooper si Vama.Nu pot alege una singura, pur si simplu imi plac toate 3 la fel de mult.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Carach Angren şi Mors Principium Est, chiar dacă mi-e extreeem de greu să aleg. Mă simt fascinată de fiecare melodie a lor, de fiecare dată le ascult. La Carach Angren îmi place că fiecare album are o poveste, iar la Mors Principium Est îmi plac enorm de mult intro-urile.

| andra1223 a răspuns:

Voltaj! Au piese faine in romana si fiecare are un mesaj bun happy Pe langa asta, concertele lor sunt geniale! Canta live, publicul stie toate piesele..sunt geniali big grin

| CandyHearts a răspuns:

Maroon 5, in general nu sunt o mare fana a trupelor, dar Maroon 5 imi place fiindca fac muzica buna si de calitate si au mult succes fara a iesi in evidenta prin scandaluri.

| KristalPop a răspuns:

Iron Maiden. Pentru că mi se pare o trupă foarte autentică cu melodii absolut geniale.

| svartirhimnar a răspuns:

Cred că e Children of Bodom, pentru că sunt epici. Versurile şi instrumentalul sună extrem de bine. O trupă de melodic death metal foarte genială.
Îţi las şi o piesă :
http://www.youtube.com/watch?v=VSlTJ9YHdr0

| MaskOfSanity a răspuns:

Finntroll.
Au un stil unic, din toate punctele de vedere.

| Okami23 a răspuns:

Linkin Park, nu fac eforturi sa faca muzica buna si nici nu devin comerciali ca altii

| hecamefrommetalland a răspuns:

Deșii în topul trupelor mele preferate sunt mai multe,o voi alege pe cea cu cel mai mare scor,veche de când e preferată.(deșii am multe preferate,asta e cea mai specială pentru mine). Este vorba despre trupa Derdian,o trupă de simfonic power metal,prima pe care am auzit-o de acest fel,e o trupă din Milano, Italia, îmi place deoarece au versuri armonioase, complexe, cu povești în versuri, practic am atâtea motive s-o plac încât nici nu le știu pe toate.Caută pe youtube melodii ale lor, dacă vrei power.

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Lala Band pentru ca tot timpul scot piese superbe, si fac si cover-uri bestiale.

| ArrianaM a răspuns:

One direction(cei mai frumosi cu niste voci de aur) si evanescence(au niste melodii superbe)

| pxbambixq a răspuns:

1D. Pentru ca sunt cei mai tari! Adour melodiile lor.; x

| BOYK a răspuns:

B.u.g. mafia deoarece spun ce simt atunci cand canta si sunt o trupa foarte unita de multi ani