| anamarya2 a întrebat:

Hey TPU!
ce credeti despre noua melodie a lui justin bieber Next To You ft.Chris Brown?
eu o ador! e super

Răspuns Câştigător
| JustinBieber_4411 a răspuns:

E super glumesti e cea mai tare o ador si eu e marfa rau laughing
super justin bieber:*

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Prefer sa mor arsa pe rug decat sa dau play la asa ceva pe Youtubebig grin

| Dean1996 a răspuns:

De ce naiba mi-ati dat stupid, ca am o opinie diferita? DIE MOTHERFUCKERSstraight face

| Miky a răspuns:

E destul de buna dar nu-s fan JB

| Infernia a răspuns:

Sa il insoteasca Satana pe ultimul drum...

| anamarya2 explică:

Vai ce sa spun Infernia si Monawar ce va credeti voi?
presupun ca va plac trupele alea rock cu cantaretii aia emo care canta oribil de fapt nici nu canta zbiara!
serios singura cu capul pe pamant e Miky, bravo tie Miky si multumesc pentru raspunssi pentru ca ai fost sincera happy :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc Gaystin Biberon